home Kosmetyki Pianka żelowa Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Pianka żelowa Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Żel do mycia twarzy z kwasami BHA i niskim pH COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser idealny do oczyszczenia skóry rano: doskonale usuwa nadmiar sebum i martwych komórek, zapewniając uczucie czystości, nawilżenia i komfortu przez cały dzień. Czyści delikatnie, nie wywołuje odwodnienia, łuszczenia, podrażnienia, uczucia ucisku.

Zawiera silną bazę składników aktywnych w składzie: dzięki kwasom BHA poprawia mikrorelief skóry, olejek z drzewa herbacianego-dezynfekuje i zwęża pory. Pianka jest specjalnie zaprojektowana do skóry tłustej, tłustej i mieszanej.

Lekko kwaśny żel pH 5,0 ~ 6,0 do oczyszczania skóry. Nawet po pełnym wieczornym oczyszczeniu skóry następnego ranka wymaga ponownego oczyszczenia. W nocy, gdy śpimy, skóra wytwarza tłuszcz skórny, komórki naskórka giną.

Wszystko to musi być usunięte z powierzchni skóry, aby w ciągu dnia uzyskać pełne odżywianie, oddychanie, nawilżenie.

Żel do mycia twarzy z kwasami BHA i niskim pH COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser:

  • charakteryzuje się niskim pH-5.0-6.0, podobny do naturalnego pH skóry;
  • idealny do oczyszczenia skóry rano: doskonale usuwa nadmiar sebum i martwe komórki, dając poczucie czystości, nawilżenia i komfortu przez cały dzień;
  • zawiera silną bazę składników aktywnych w składzie: dzięki kwasom BHA poprawia mikrorelief skóry, olejek z drzewa herbacianego-dezynfekuje i zwęża pory.

Żel do mycia czyści delikatnie, nie wywołuje odwodnienia, łuszczenia, podrażnienia, uczucia ucisku. Pianka jest specjalnie zaprojektowana do skóry tłustej, tłustej i mieszanej. Regularne stosowanie pianki pomoże utrzymać optymalną równowagę pH skóry, uczynić ją miękką i elastyczną.

Zastosowanie: nałożyć na wilgotną twarz, delikatnie masować i spłukać ciepłą wodą. Zaleca się stosowanie do porannego oczyszczania skóry.

Pojemność: 150 ml.